Відкрито 18-й соціальний гуртожиток для дітей-сиріт

Автор
Відкрито 18-й  соціальний гуртожиток для дітей-сиріт

Днями у селі Гайшин Київської області пройшло відкриття першого Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Основна мета створення гуртожитку – соціальна адаптація та підготовка до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та забезпечення їх тимчасовим житлом. У гуртожитку можуть одночасно жити до 16 дітей, кімнати затишні та комфортні, розраховані на 2 особи.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко впевнений, що такі гуртожитки вкрай необхідні для підготовки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до самостійного життя.

«Ми маємо пам’ятати, про те що діти, які стоять на порозі самостійного життя також вразливі і потребують підтримки з боку держави», – наголосив Юрій Павленко і запевнив, що будівництво таких гуртожитків продовжуватиметься і надалі.

За час перебування дітей в закладі, соціальні працівники, психологи, інші фахівці допомагатимуть його мешканцям отримати навички самостійного життя, вступити до вищого або середнього навчального закладу, працевлаштуватися, навчитися розпоряджатися заробленими коштами тощо.