Через дитячі пустощі з вогнем загинули бабуся з онукою
- Автор
- Дата публикации
![Через дитячі пустощі з вогнем загинули бабуся з онукою](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/4/fc/48153692-8cd8c97c06337125040c9b1992a90fc4.jpg?v=7160_1)
На Запоріжжі через дитячі пустощі з вогнем загинули бабуся з онукою, ще 1 дитина, яку встигли врятувати бійці МНС, у реанімації.
О 09:02 18-го вересня до МНС у Запорізькій області надійшло повідомлення про пожежу, що сталася в селищі Комишуваха Оріхівського району, в житловому будинку на вулиці Миру, 32. У результаті загинули жінка (1956 р.н.) та її онука (2007 р.н.).
Бійці МНС встигли врятувати 3-річного хлопчика, який із отруєнням продуктами горіння у тяжкому стані був шпиталізований до кардіореанімаційного відділення обллікарні. На момент пожежі батьки дітей (1982 і 1984 р.н.) перебували на роботі в обласному центрі. Причина пожежі – дитячі пустощі з вогнем. На місці працює оперативна група ГУМНС.