З ознаками харчового отруєння госпіталізовані 13 учнів
- Автор
- Дата публикации
![З ознаками харчового отруєння госпіталізовані 13 учнів](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/5/f0/9b51ae4b-582be1655b9d931c54183a2ea41def05.jpg?v=7159_1)
На Івано-Франківщині з ознаками харчового отруєння госпіталізовані 13 учнів інтернату-гімназії
Протягом 11-16 вересня на Івано-Франківщині з Косівського інтернату-гімназії до інфекційного відділення центральної районної лікарні з ознаками харчового отруєння госпіталізовані 13 учнів віком до 15 років. Станом на 07:00 17-го вересня всі вони перебувають у задовільному стані. Всього у закладі навчаються 332 учні. Фахівцями районної СЕС здійснюється комплекс регламентованих санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів. Причина захворювання встановлюється. Ситуація перебуває під контролем Головного облуправління МНС.