За 2008 рік в Україні буде збудовано 906 спортивних майданчиків

За 2008 рік в Україні буде збудовано 906 спортивних майданчиків

До кінця року в Україні буде збудовано ще 214 спортивних майданчиків - як з синтетичним покриттям, так і для загальної фізичної підготовки. Загалом за 2008 рік за спільною програмою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» передбачено будівництво 906 майданчиків.

Про це повідомив під час брифінгу заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді і спорту Юрій Сизенко. Заступник Міністра підкреслив, що будівництво ведеться за рахунок кооперації бюджету відомства та місцевих бюджетів. Для порівняння, протягом 2005-2007 років було облаштовано 692 спортивні майданчики.

Під час брифінгу заступник Міністра дав відповіді на питання представників засобів масової інформації щодо темпів надання молодіжних кредитів, щодо підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Юрій Сизенко також взяв участь в роботі урядової «гарячої лінії», відповідаючи на дзвінки громадян України. Всього надійшло 14 звернень з усіх регіонів України, в яких звучали питання щодо працевлаштування молоді, отримання житла для багатодітних сімей та ремонту спортивних споруд у регіонах.