Комісар ЄС з питань освіти та культури Ян Фігель прибув до України

Комісар ЄС з питань освіти та культури Ян Фігель прибув до України

Комісар Європейської Комісії з освіти, культури, професійної підготовки та мов Ян Фігель прибув 9 листопада до України з офіційним візитом, який пройде 10-11 листопада. Про це повідомила прес-служба представництва Еврокомісії в Україні.

Метою візиту є налагодження більш тісного співробітництва України та Європейського Союзу в сфері освіти та культури.

Фігель зустрінеться з українськими посадовими особами, а також зі студентами й з представниками громадських організацій і засобів масової інформації. Під час зустрічей планується обговорити актуальні питання співробітництва України з ЄС у галузі освіти та навчання, культури, а також перспективи подальшого співробітництва в цих сферах, зокрема, в рамках виконання відповідних розділів Плану дій Украина-ЕС.

Програмою перебування Фігеля в Україні передбачений виступ комісара ЄС у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка з доповіддю про перспективи співробітництва України і Євросоюзу в галузі освіти та навчання, а також про участь українських студентів і науковців у програмах ЄС у галузі освіти, навчання та дослідницьких проектів, зокрема, в програмах "Темпус", "Ерасмус Мундус" та інших.

//osvita.org.ua/