Вперше в Україні! Всеукраїнська дитяча Премія «Диво-Дитина»

Вперше в Україні! Всеукраїнська дитяча Премія «Диво-Дитина»

Вперше в Україні! Всеукраїнська дитяча Премія «Диво-Дитина»>

Якщо Ваші діти володіють унікальними здібностями або незвичайними вміннями, а саме:

рано навчилися читати або писати, грати на музичних інструментах або мають надзвичайну схильність до науки,

Якщо вони можуть по-справжньому здивувати своїми розумовими або фізичними здібностями та досягненнями, є рекордсменами або володіють іншими вражаючими талантами…

то Премія «ДИВО-ДИТИНА» саме для них!

Для участі у Премії необхідно заповнити анкету, яка знаходиться на сайті:

www.divo-dutuna.com та відправити на адресу Організатора:

ДРК «Тропікал Парк» (Премія «Диво-Дитина»)

04073, м. Київ, вул.Фрунзе, 160

Премія проводиться при підтримці Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, Міністерства Культури і мистецтв України, Міністерства освіти і науки України.

Умови участі.

1. До участі у Премії запрошуються діти від 4-х до 13 років (включно), що мають унікальні та особливі здібності, незвичайні розумові або фізичні здібності, мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін. Премія охоплює всіх дітей України.

2. Терміни і місце проведення.

Термін проведення премії: з 01 червня по 15 грудня 2008 р.

Прийом анкет учасників та інших документів до 01 грудня 2008 р.

Урочиста церемонія нагородження переможців премії: у лютому 2009 р. в Палаці «Україна» у присутності офіційних осіб та відомих діячів країни, а також засобів масової інформації (Телебачення, радіомовлення, преса).

3. Номінації Премії та їх характеристика.

1) Найрозумніший – діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, мають незвичайні розумові здібності і таланти. Наприклад: швидко перемножують, або додають числа, мають феноменальну пам'ять (великі вірші, уривки творів напам'ять, незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.) та ін.

2) Найспортивніший – діти, які мають дивовижні та неймовірні здібності (сила, швидкість, гнучкість та ін.), діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування, та ін.).

3) Най творчий - діти, які мають дивовижні та унікальні здібності в різних видах мистецтва (література, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, незвичайні вміння у ранньому віці та ін.)

4) Найдивовижніший - діти з унікальними здібностями, в тому числі паранормальними (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики та ін.).

5) Най героїчний - діти, що зробили героїчний вчинок (рятування життя іншої людини, власного життя та інші надзвичайні ситуації)

Голова журі: Остап Ступка.

Інформаційна підтримка: Канал М1, ТРК Ера, радіо «Шарманка»,

журнали: «Мир Семьи», «Хорошие Родители», «УхТишка», Kids.Ua, «Надзвичайна ситуація», тижневик «Освіта», «Газета по-київськи».

Інтернет партнери: UAUA.info, «Острів знань».

Генеральний спонсор премії: ДРК «Тропікал Парк».

На переможців чекають визнання та цінні призи!

Докладніше на сайті:

www.divo-dutuna.com

Контактний телефон для справок: (044) 490-92-63, (044) 390-7-390.