Великий бізнес бореться з раком

Великий бізнес бореться з раком

Донеччина оголосила війну раку. З легкої руки президента благодійного фонду «Розвиток України» - Ріната Ахметова. Загальний бюджет програми 315 мільйонів гривень, лікування передбачене в декількох містах України.

215 мільйонів гривень отримає Донецька область – сьогодні регіон на першому місці в Україні з онкозахворювань. За ці гроші фонд придбає сучасне обладнання та відремонтує Донецький протипухлинний центр. За два роки центр планують перетворити на один із кращих у Європі.

Сьогодні на ракові недуги хворіє понад 900 тисяч українців. Щороку їх армію поповнюють ще 160 тисяч. Майже дев’яносто тисяч помирає. Лікарі наполягають – на ранній стадії недугу можна приборкати, імовірність вижити пізніше – 30-50%. США та Європа вже лікують до 70% хворих. Фонд «Розвиток України» розпочинає свою благодійність із Києва, Західної України та Донеччини.

Рінат Ахметов, президент благодійного фонду «Розвиток України»: "Я уже говорил в Киеве, что выделил 200 млн гривен на борьбу с онкологическими заболеваниями: 50 млн пойдут в Киев в Национальный институт рака, 50 млн гривен – на Западную Украину, 100 млн гривен – в Донбасс. Я принял решение выделить еще дополнительно 115 млн гривен для того, чтобы Донецький противоопухолевый центр соответствовал лучшим европейским стандартам.