Вперше на оздоровлення поїхали групи з потерпілої від повені Львівської області - 877 дітей

Вперше на оздоровлення поїхали групи з потерпілої від повені Львівської області - 877 дітей

Триває оздоровлення дітей з постраждалих від повені регіонів – Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Рівненської областей.

На вихідних переважно на південь України були відправлені групи школярів з усіх областей, що потерпіли від стихійного лиха.

Вперше на оздоровлення було відправлено кілька груп дітей з Львівської області - загалом виїхало 877 дітей.

Зокрема, дітей з Вінниччини, Закарпатської, Чернівецької та Івано-Франківської областей приймали у Криму – санаторії "Нижня Ореанда" та "Дюльбер", ОТ "Сокіл", ДОЗ у Ялті, МДЦ "Артек", ОТ "Сокіл", ДМЦ "Чайка", ДОТ "Ласпи".

В Одеській області прийняли дітей з Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей – ДОЗ "Синетаття", ДП ДОТ "Авто дорожник", УДЦ "Молода гвардія".

Херсонська область прийняла дітей Львівщини – ДОТ "Ластівка".

У Запорізьку область приїхали діти з Вінниччини та Львівщини – це ДОТ "Смарагдове містечко", ДОТ "Сіверянин", ДОТ "Лазурна райдуга", ДОТ "Світанок", ТОВ "Хартрон-Віоліс" дитячий табір "Мрія".

Під час вихідних прийняли на оздоровлення дітей і на території постраждалих областей. Вінницька область прийняла потерпілих дітей в 9 дитячих оздоровчих закладах, Закарпатська - в 3, Івано-Франківська – 11, Львівська – 5, Тернопільська – 4, Чернівецька область – в 5 закладах.