Глава держави і працівники Секретаріату Президента України надають благодійну допомогу школі на Івано-Франківщині

Глава держави і працівники Секретаріату Президента України надають благодійну допомогу школі на Івано-Франківщині

7 серпня Президент України Віктор Ющенко, 502 працівники Секретаріату Президента України та 197 працівників Державного управління справами переказали, як благодійний внесок, кошти із своєї зарплатні для ремонту та облаштування загальноосвітньої школи у селі Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області. Загальна сума благодійного внеску склала близько 360 тисяч гривень.

Приміщення школи постраждало від стихійного лиха, що сталося в Івано-Франківській області 23-27 липня ц.р. Зокрема було підтоплено перший поверх навчального корпусу, ушкоджено підлогу, пошкоджено шкільні меблі, затоплено та виведено з ладу шкільну підстанцію, замулено та засмічено спортивну площадку, зруйновано спортивне обладнання. Також між панельними конструкціями будівлі виникли тріщини, існує необхідність заміни вікон та дверей.

ДОВІДКОВО: Село Криворівня розташоване у долині ріки Чорний Черемош, 7 км від районного центру Верховина. Свого часу в Криворівні відпочивали Іван Франко, Леся Українка, Михайло Коцюбинський, Гнат Хоткевич, Василь Стефаник, Марко Черемшина, Костянтин Станіславський, Михайло Грушевський.