Сучасне обладнання для раннього діагностування проблем слуху у дітей подарували клінічній лікарні у Сімферополі

Сучасне обладнання для раннього діагностування проблем слуху у дітей подарували клінічній лікарні у Сімферополі

У Криму відкриють один з чотирьох нових центрів для виявлення слухової патології ще у ранньому віці. Ще три будуть у Волинській, Запорізькій та Чернігівській областях.

На зустрічі з медиками Катерина Ющенко, яка разом з фондом “Україна-3000” привезла обладнання, наголосила, наскільки важливою є рання діагностика. Її потрібно проводити ще у віці немовляти, доки дитина не почала говорити. Якщо до восьми місяців життя не почати реабілітацію хворих на глухоту, вони починають відставати інтелектуально. В Україні, за словами Катерини Ющенко, майже не проводять ехоскрінінг новонароджених, тоді як за кордоном – в усіх дітей. В результаті статистика є невтішною. Півмільйона українських дітей мають погіршений слух. Тридцять тисяч з них вже мають необоротні порушення слухового апарату.

Катерина Ющенко, голова наглядової ради фонду «Україна 3000»: «Я несколько лет назад посетила прекрасный центр, построенный в Польше, для детей с проблемами слуха, где ставят кохинарные имплантаты, где очень помогают детям. И мы с ними сотрудничаем, чтоб так же все наши больницы имели такой же уровень и диагностики, и лечения».