Всіх дітей, постраждалих від стихійного лиха, буде оздоровлено

Всіх дітей, постраждалих від стихійного лиха, буде оздоровлено

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту сформувало списки на оздоровлення дітей, постраждалих від стихійного лиха. Про це повідомив Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, виступаючи на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України.

«Загалом по територіях, що постраждали від стихійного лиха, а саме: Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей потребують оздоровлення понад 12 тисяч дітей. Вартість оздоровлення складе понад 18 млн. гривень. Але ці цифри зростатимуть за рахунок дітей, чиї батьки поки що бояться давати дозвіл на оздоровлення своїх дітей за межами області», - зазначив Юрій Павленко.

За словами Міністра, фахівці відомства опрацювали дані про кількість дітей, що потребують особливої уваги з боку держави та вивчили додаткові можливості дитячих оздоровчих закладів. Зокрема:

- Вінницька область: з 2124 дітей, які потребують оздоровлення, відправлено до оздоровчих таборів області 1824 дитини. 300 дітей сьогодні виїжджають до оздоровчого закладу Якимівського району Запорізької області.

- Закарпатська область: 202 дитини направлено на оздоровлення до оздоровчого закладу "Дружній" Херсонської області, 200 дітей до оздоровчих закладів Запорізької області. 1500 дітей планується оздоровити в оздоровчих закладах регіону та за його межами.

- Івано-Франківська область: потребують оздоровлення 1697 дітей, з них 997 дітей на території регіону, 600 дітей буде направлено до МДЦ "Артек", 100 дітей до дитячого табору "Сокіл" м. Євпаторія.

- Львівська область: необхідно оздоровити 5381 дитину, з них 3885 дітей передбачається направити до оздоровчих закладів, які розташовані на березі моря, а 1496 відпочиватимуть в межах області.

- Тернопільська область: із 330 дітей з постраждалих районів направлено до оздоровчих закладів області 313 дітей, а 17 дітей до оздоровчого табору на морі.

- Чернівецька область: потребують оздоровлення 1607 дітей, з них 1350 дітей буде направлено на реабілітацію до оздоровчих закладів області, 270 дітей направляється до МДЦ "Артек", 44 дитина до УДЦ "Молода гвардія", 340 до Запорізької та Херсонської областей, 100 до Івано-Франківської області.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо подолання наслідків стихійного лиха 23-27 липня 2008 року», згідно з яким Уряд та місцеві органи виконавчої влади отримали низку конкретних доручень, спрямованих на оперативне усунення наслідків негоди.