МГО Екоклуб вже відремонтувала 75 вікон у дитячому будинку Львова

МГО Екоклуб вже відремонтувала 75 вікон у дитячому будинку Львова

Як повідомили JeyNews в прес-службі ЛМР, молодіжна громадська організація "Екоклуб" (м. Рівне) вже відремонтувала 75 вікон у дитячому будинку N1, що на вул. Таджицькій, 21. Роботи проводить група іноземних та українських волонтерів, яку підібрала Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва "Альтернатива - В". Серед них молодь з Німеччини, Канади, Азербайджану та з України.

Техніка ремонту вікон передбачає утеплення шляхом встановлення ущільнюючої стрічки та замащення шпарин. При потребі проводиться заміна скла. Ремонт одного вікна приблизно коштує 40-50 грн. Фінансування заходів з теплоізоляції вікон взяла на себе американська благодійна організація "An Orphans Bright Star" за рахунок пожертвувань людей, які всиновили чи взяли на виховання дитину. При цьому гарантійний термін експлуатації ущільнюючої стрічки, яка є основним елементом технології, становить 15-20 років.

Роботи проводяться за підтримки відділу енергозбереження управління економіки Львівської міської ради. За словами начальника відділу енергозбереження Мар'яни Бохонко, це вперше у Львові проводять ремонтні роботи за такою технологією. Відділ енергоменеджменту і надалі співпрацюватиме з громадською організацією щодо проведення ремонтних робіт і в інших соціальних установах Львова, зокрема у школі-інтернаті на вулиці Просвіти.

Як повідомила начальник відділу освіти Личаківської районної адміністрації Оксана Козій, на утримання дитячого будинку N 1 в 2008 році передбачено 3млн.350,6тис.грн. На поточні видатки закладу в кошторисі 2008 року передбачено 635,1 тис. грн., з них на харчування - 579,2 тис.грн. На 2009 рік передбачено капітальний ремон даху.