За перше півріччя близько 2,5 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування знайшли нові сім’ї

За перше півріччя близько 2,5 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування знайшли нові сім’ї

За перше півріччя 2008 року українськими громадянами було усиновлено 1010 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, ще 642 дітей усиновили іноземні громадяни.

592 дітей влаштовано у прийомні сім’ї, 242 - у дитячі будинки сімейного типу. Загалом 2486 дитини отримали нові сім’ї.

Такі дані озвучив Міністр у справах сім’ї молоді та спорту Юрій Павленко, підбиваючи підсумки першого півріччя. За його словами великим позитивом є співвідношення національного та іноземного усиновлення українських малят.

"За підсумками півріччя 2007 року усиновлення іноземцями випереджало національне 893 наших дітей покидали батьківщину, а 821 усиновлювали на рідній землі. Цього року, у Рік підтримки національного усиновлення, співвідношення кардинально змінилося. Дані усиновлення українцями стали удвічі вищими, ніж усиновлення іноземцями. Якраз таких показників і добивається наше Міністерство – щоб Україна перестала бути дитячим донором для іноземних країн", - зауважив Міністр.

2008 рік в Україні проголошено Роком підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.