В Молодій гвардії відбулася прем’єра 4 ігрових та 2 документальних фільмів, відзнятих дітьми
- Автор
- Дата публикации
![В Молодій гвардії відбулася прем’єра 4 ігрових та 2 документальних фільмів, відзнятих дітьми](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/3/2f/2aadac96-2cef42303f5619987c427fedfd7eb2f3.jpg?v=7159_1)
11 липня у Дитячому центрі «Молода гвардія» відбулося урочисте закриття першої кіношколи та прем’єрний показ нових кінострічок, відзнятих дітьми.
Понад 250 вихованців літнього оздоровчого табору у рамках зміни «Молодогвардійські підмостки» писали сценарії, знімали та монтували справжнє кіно на недитячі теми – про щастя, любов, дружбу та родину.
Протягом трьох тижнів діти освоювали ази кіновиробництва під опікою українських режисерів, операторів, художників-постановників, дизайнерів-аніматорів та акторів, під кураторством студентів Національного університету мистецтв ім. Карпенка-Карого.
Чи побачить український глядач цьогорічні кінострічки в ефірі національних телеканалів - поки невідомо. Проте ці фільми неодмінно увійдуть до програми дитячого кінофестивалю «Нова генерація», який відбудеться через рік в "Молодій гвардії".