По 1700 гривень стипендії Київського міського голови отримали 50 найталановитіших молодих киян

По 1700 гривень стипендії Київського міського голови отримали 50 найталановитіших молодих киян

Вручав стипендії, розміром 1700 грн., заступник голови КМДА Віталій Журавський.

«Важливим напрямком діяльності київської влади є молодіжна політика. Ми прагнемо допомогти юним киянам реалізувати таланти, знайти місце в житті, і зробимо все, щоб молоді люди отримували знання та допомогу, відчували впевненість у власних силах», – сказав Віталій Журавський.

Заступник голови КМДА також вручив обдарованим молодим киянам 53 Подяки Київського міського голови та 4 Почесні грамоти за особистий внесок у розвиток міста, активну участь у громадському житті, успіхи в реалізації державної молодіжної політики. Серед нагороджених були лідери молодіжного громадського руху (учні, студенти вищих навчальних закладів, працівники, викладачі, вчителі, молоді митці, спортсмени).

Віталій Журавський розповів, що з метою вирішення проблем працевлаштування молоді, отримання житла, здобуття освіти, міська влада розробила комплексну програму «Молодь міста Києва на 2006 – 2008 роки», яку ми успішно реалізуємо сьогодні.

Київська міська влада дбає про організацію дозвілля для молодих людей, проведення різноманітних концертно-мистецьких заходів з нагоди державних, загальноміських та традиційних свят. Зокрема, 27 червня на Майдані Незалежності та Хрещатику було організоване прекрасне свято для молодих людей.

Віталій Журавський наголосив, що над вирішенням питання працевлаштування молодих людей у місті працюють міський та районний центр зайнятості, а також такі спеціалізовані структури, як Київський міський центри праці та Київська молодіжна біржа праці. Сьогодні вже у 14 вищих навчальних закладів діють філії Київського міського центру праці, куди щороку звертаються тисячі студентів для отримання консультацій та працевлаштування.

Для вирішення житлового питання реалізовується програма молодіжного довгострокового кредитування. У рамках цієї програми у спальних районах Києва зводяться окремі будинки. Вони будуються безпосередньо за київські кошти, а не купуються за ринковими цінами. Це дозволяє забезпечити від 600 до 800 молодих сімей житлом.