Своє 5-річчя відзначив Міський дитячий соціально-реабілітаційний центр
- Автор
- Дата публикации
![Своє 5-річчя відзначив Міський дитячий соціально-реабілітаційний центр](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/0/2d/4843d51a-a12ae07ecb284d674d756a629d0bf2d0.jpg?v=7150_1)
Вихованці - діти з кризових сімей - називають його по-домашньому - дім добра і любові. За п"ять років тут оздоровилось близько чотирьох тисяч дітей. За зміну центр приймає сто двадцять маленьких городян. Перші навички, які тут прищеплюють - стілити ліжка, класти одяг до шафи, навіть їсти.
Не дивуються педагоги, коли чотирнадцятирічні навчаються за програмою третього, четвертого класу. Кажуть, контингент дітей - досить складний. Утім, за два тижні, додають, їжакуваті прибульці стають невпізнаними.
Людмила Прохоренко, директор: - Від нас їдуть з задоволенням. Тому що вони у нас проходяґть медико-оздоровчі процедури, лікування. навчання. У нас вагалі спеціалізована школа по вісім-десять учнів у класі. Працюють два психологи з дітьми. Тому є велика різниця, які приїздят і які від"їздять.