На Рівненщині на випускному вечорі отруїлися харчами 15 людей
- Автор
- Дата публикации
![На Рівненщині на випускному вечорі отруїлися харчами 15 людей](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/1/fa/c917ce29-7bd9a9a03e07c8683c96d478328b3fa1.jpg?v=7158_1)
Протягом 22-24 червня до інфекційного відділення санітарної частини міста Кузнецовськ, що на Рівненщині, з попереднім діагнозом „гострий гастроентероколіт” після проведення 21-го червня випускного вечора госпіталізовані 15 жителів села Озери Володимирецького району, повідомляє прес-служба МНС України.
Всього на святкуванні були 50 чоловік. Станом на 25 червня хворі перебувають у задовільному стані. Фахівцями районної СЕС в осередку захворювання здійснюється комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів.
Попередня причина занедужання – порушення технології приготування та зберігання страв у домашніх умовах. Ситуація контролюється Головним облуправлінням МНС.