Фонд «Україна 3000» передав медичне обладнання Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України та Українській дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ»

Фонд «Україна 3000» передав медичне обладнання Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України та Українській дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ»

18 червня 2008 року Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» передав медичне обладнання Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України та Українській дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ».

У заході, який відбувся у приміщенні ІПАГ, взяли участь Голова Наглядової ради Фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко, заступник міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинець, президент Академії медичних наук України Олександр Возіанов, генеральний директор Української дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Юрій Гладуш, директор Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України Юрій Антипкін, заступник начальника відділення охорони здоров'я матері та дитини МОЗ України Валентина Педан, радник Голови Наглядової ради Фонду «Україна 3000» Андрій Мирошніченко, співробітники Фонду «Україна 3000».

Пані Катерина Ющенко привітала всіх медичних працівників з професійним святом - Днем медика. «Ваша професія є однією з найблагородніших, адже саме ви допомагаєте жити нам і нашим дітям, - сказала вона. - Я пишаюся тим, що питання охорони здоров'я, материнства та дитинства пріоритетні не лише для окремих мам чи родин - це стало пріоритетом для держави, Міністерства охорони здоров'я, благодійних організацій. Я мрію про той день, коли всі медики нашої країни відчують, що їхня професія є престижною, що вони отримують достойні зарплати, працюють в хороших умовах, і що молоді люди мріють йти в цю професію».

Після цього Катерина Ющенко вручила сертифікати на відповідне обладнання генеральному директорові Української дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Юрію Гладушу та директору Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України Юрію Антипкіну.

Отже, завдяки Фонду «Україна 3000» Інститут педіатрії, акушерства та гінекології отримав сучасний та якісний апарат штучної вентиляції легенів вартістю 168 000 гривень, а Українська дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» - діагностичну електроенцефалографічну систему для немовлят вартістю 176 750 гривень.

Закупівлі медичного обладнання для ІПАГ та лікарні «ОХМАТДИТ» передував відкритий конкурс, який Фонд «Україна 3000» проводив з 21 травня по 2 червня 2008 року. Апаратура вже встановлена у київських лікарнях і готова допомагати першим пацієнтам.

Також гості оглянули приміщення Інституту педіатрії, акушерства і гінекології. Вони побували в пологовому відділенні акушерської патології та відділенні реанімації новонароджених, поспілкувалися з майбутніми мамами та персоналом ІПАГ.