Президент зустрівся з випускниками, які показали найкращі результати в ході незалежного зовнішнього тестування

Президент зустрівся з випускниками, які показали найкращі результати в ході незалежного зовнішнього тестування

Президент України Віктор Ющенко зустрівся з випускниками, які показали найкращі результати в ході першого незалежного зовнішнього тестування їхніх знань, що відбулося цього року в Україні.

Вітаючи молодих людей з їх успіхом, Президент сказав: «Я переконаний, ви є кращим українським поколінням».

Президент відзначив визначальну роль якісної освіти в розбудові держави. «Це краща інвестиція в національний розвиток країни», - сказав він, додавши, що докладає усіх зусиль для того, аби ресурси держави спрямовувалися на освітянську галузь, потреби вчителя тощо.

У цьому контексті він особливо відзначив важливість запровадження незалежного тестування як засобу боротьби з корупцією у вищій школі, гарантування доступності освіти та демонстрації абітурієнтам справедливого підходу до оцінки їхніх знань. «Ми перемогли у тій справі, яка, переконаний, слугуватиме мільйонам українських дітей», - сказав В. Ющенко. - «...Це одна з найбільш вдалих в Україні реформ освіти, яка нам вдалася». Президент також додав, що відтепер йдеться «не про конкурс гаманців батьків, а про конкурс знань».

Глава держави подякував за «блискуче проведену роботу» з організації тестування присутніх на зустрічі віце-прем'єр-міністра Івана Васюника та міністра освіти Івана Вакарчука. Він висловив впевненість, що завданням профільних урядовців та працівників системи освіти загалом є проведення тестування наступного року на ще більш високому рівні. Окрему вдячність В. Ющенко висловив батькам та вчителям випускників.

Бажаючи абітурієнтам успішного навчання у вузах, Президент висловив впевненість, що українська вища школа готує не лише висококваліфікованих конкурентноздатних у світі фахівців, а «готує першокласних громадян України».

Наприкінці зустрічі Глава держави вручив юнакам та дівчатам пам'ятні подарунки та листи-подяки їхнім батькам.