У Житомирі відкрито перший в області соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

У Житомирі відкрито перший в області соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

8 травня за участю заступника голови Житомирської облдержадміністрації Миколи Черненка в Житомирі відкрито перший в області соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Гуртожиток створено для забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – випускників шкіл-інтернатів області тимчасовим житлом. До послуг мешканців закладу – також організований відпочинок, психологічна, соціально-педагогічна, юридична та інформаційна допомога фахівців (консультації з соціальної адаптації в суспільстві, обрання професії, створення сім’ї тощо) та пропозиції з працевлаштування.

Першими новоселами соціального закладу стануть 30 юнаків та дівчат – нинішніх випускників шкіл-інтернатів області. Для їх повноцінного проживання за організаційного сприяння Житомирського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в гуртожитку обладнано 10 житлових кімнат, 2 кухні, 2 санвузли, кімнату для відпочинку й занять та кімнату для службового персоналу. Термін перебування в соціальному гуртожитку – до 3 років.

На створення цього соціального закладу для особливої категорії молоді з Державного бюджету України в 2007 році було виділено 700 тис. грн. Кошти спрямовано на ремонт приміщення та придбання належного обладнання. На функціонування гуртожитку в 2008 році в обласному бюджеті передбачено 217,6 тис. грн.

//www.zhitomir-region.gov.ua