У харчоблоках дитячих садочків встановлять сучасні фільтруючі системи

Автор
У харчоблоках дитячих садочків встановлять сучасні фільтруючі системи

У 2008 році планується встановити сучасні фільтруючі системи «ВКМ-500У» у харчоблоках дошкільних навчальних закладів, які мають позитивний висновок головного державного санітарного лікаря м. Києва

За дорученням Київського міського голови Леоніда Черновецького Київською міською державною адміністрацією приділяється велика увага виконанню питного режиму в навчальних закладах міста. Так, у 2008 році планується встановити сучасні фільтруючі системи «ВКМ-500У» у харчоблоках дошкільних навчальних закладів, які мають позитивний висновок головного державного санітарного лікаря м. Києва. Про це повідомив заступник голови КМДА Віталій Журавський.

За інформацією, яку надав Віталій Журавський, внаслідок очищення та знезараження питної води фільтруючими системами водопостачання в ній зменшується вміст залишків хлору, нітратів, заліза, хлоридів. Суттєво зменшується окисність, мутність, що важливо для забезпечення питного режиму в навчальних закладах міста та профілактики гострих кишкових захворювань. Проте, не дивлячись на проходження води через фільтруючі системи, дошкільнят забезпечують лише кип’яченою водою, її дають після охолодження до кімнатної температури. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Столична влада також передбачає кошти і на заміну фільтрів на харчоблоках та питних фонтанчиків, які були встановлені у 2006, 2007 роках у закладах освіти. А взагалі, у якості та безпечності питних фонтанчиків ми впевнені, адже вони під пильним наглядом міської СЕС, постійно проходять лабораторні дослідження питної води на відповідність всім державним стандартам», - додав Віталій Станіславович.