В суботу 26 січня в Києві відкриється унікальний центр допомоги дітям «Місто щасливих дітей»

В суботу 26 січня в Києві відкриється унікальний центр допомоги дітям «Місто щасливих дітей»

Основними завданнями Центру, який одночасно може прийняти 21 дитину віком від 2 до 18 років, є комплексна соціально-психологічна реабілітація, організація навчання дітей, позбавлених батьківської опіки, розвиток творчих здібностей, організація дозвілля та оздоровлення, а також системна робота з батьками з метою створення сприятливих умов для повернення дитини в сім'ю.

За даними Служби у справах дітей КМДА, на обліку Києва знаходяться 503 дитина, батьки яких не забезпечують елементарних умов для їх утримання, розвитку і виховання. Протягом 2007 року 117 дітей було вилучено з асоціальних сімей, де існувала загроза їх здоров'ю або життю.

Щорічно лише в столиці сиротіє близько 600 дітей, а за станом на 1 січня 2008 року на обліку знаходиться 2770 дітей зазначеної категорії. Протягом 2007 року в столичних притулках знаходилися 864 дитина, 35% з них – кияни, 65% - жителі інших регіонів України.

Як відзначив перший заступник голови КМДА Денис Басс, за ініціативою якого створений центр допомоги дітям, київська влада зробить все від неї залежне, щоб кожна дитина в столиці знайшла сімейний затишок і батьківське тепло.

//ua.glavred.info