Компанія «Київстар» продовжила передплату на популярні друковані видання для 11 геріатричних центрів

Компанія «Київстар» продовжила передплату на популярні друковані видання для 11 геріатричних центрів

Національний мобільний оператор «Київстар» у рамках соціальної ініціативи «Для людей, для країни!» продовжив передплату на низку періодичних видань для 11 геріатричних центрів по всій Україні. Ініціатива оператора спрямована на допомогу самотнім літнім людям, аби вони не відчували свою ізоляцію й самотність і підтримували спілкування із зовнішнім світом.

Директор Івано-Франківського геріатричного пансіонату Лоріна Дерев`янко:

«До підписки компанії «Київстар» у нас було лише п’ять видань на весь пансіонат. Звичайно, цього було недостатньо. Зараз ми отримуємо близько 30 друкованих видань, і всі дуже задоволені. Мешканці пансіонату читають із захопленням, проводять багато часу в бібліотеці, беруть підшивки з газетами до себе в кімнати. Ми вдячні компанії «Київстар» за небайдужість до самотніх людей похилого віку».

Директор Бородянського будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів Наталія Коротенко:

  • «У нас є своя бібліотека, де жителі будинку-інтернату збираються і читають. Читають багато, найбільше – «Порадницю». Звичайно, що їм до вподоби літературні нариси, а також рубрики, де розповідається про життя й долі людей, друкуються спогади. Особливо їх хвилює життя села, оскільки в нас багато людей з сільської інтелігенції».

Директор Білицького будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів Катерина Коцар:

«У нашому будинку-інтернаті жінок більше, ніж чоловіків, тому і читають частіше журнали «Лиза», «Бабушка. Журнал по целительству» та інші жіночі видання. Також жінкам подобається збиратися невеликими компаніями і розгадувати «Кроссворд лига». Чоловіки хочуть бути в курсі останніх подій спорту, тому відразу ж шукають у пресі спортивні коментарі. Серед наших мешканців дуже багато людей з вищою освітою, які переживають за політичне та економічне життя України. Вони постійно продивляються «Киевские ведомости», «Московский комсомолец в Украине», «Сегодня», а потім ведуть жваві дискусії з приводу останніх подій».

Серед передплачених видань:

- всеукраїнські суспільно-політичні газети: «Аргументы и факты в Украине», «Киевские ведомости», «Хрещатик», «Известия – Украина», «Московский комсомолец в Украине», «Рабочая газета», «Сегодня», «Труд», «Факты и комментарии», «Ветеран Украины», «Соціальний захист»;

- регіональна преса: «Донбасс. Региональная массовая газета» (Донецьк), «Вечерний Донецк» (Донецьк), «Вечерний Харьков» (Харків), «Гривна» (Херсон), «Тайная доктрина» (Сімферополь), «МИГ» (Запоріжжя), «Суббота плюс» (Запоріжжя), «Бабушка. Журнал по целительству» (Кіровоград);

- розважальна преса: «Петровна», «Порадниця», «Добрые советы», «Единственная», «Лиза», «Кроссворд лига», «Вышивка, вязание», «Ваша судьба. Спринт».

Керівник департаменту із корпоративних зв`язків компанії «Київстар» Жанна Ревнова:

  • «З червня 2007 року компанія «Київстар» у підшефних геріатричних центрах оформила передплату на популярні друковані видання України. Зараз ми її продовжуємо на перше півріччя 2008 року. Ми раді, що підписані видання принесли задоволення людям, що проживають у геріатричних центрах, адже заради цього ми серйозно та системно працюємо в напрямку реалізації соціальної ініціативи «Для людей, для країни!» Наша мета – створення комфортних умов для спілкування. Самотні люди похилого віку потребують спілкування більше за інших. Преса для них – і спосіб зв’язку з навколишнім світом, і можливість отримання свіжих тем для обговорення. Компанія «Київстар» і надалі робитиме все можливе для створення кращого майбутнього українського народу».

Вже третій рік «Київстар» допомагає літнім людям долати проблеми відчуження та самотності. Компанія «Київстар» намагається збагатити будні людей похилого віку, підтримуючи їх морально та матеріально. За цей час 11 підшефних геріатричних центрів отримали необхідні речі: інвалідні візки, спеціальні спортивні тренажери, телевізори, холодильники, меблі. Крім цього, у приміщеннях був зроблений ремонт. Ключовою подією в житті геріатричних центрів став Всеукраїнський тур Ніни Матвієнко, в рамках якого вона разом із тріо «Золоті ключі» виступила з концертами у 10 будинках для самотніх літніх людей, якими опікується «Київстар».

Геріатричні центри – учасники соціальної програми «Київстар» :

1. Білицький будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів (м. Білицьке, Донецька обл.);

2. Геріатричне відділення Веселовського психоневрологічного інтернату (с. Урицьке, Запорізька обл.)

3. Івано-Франківський геріатричний пансіонат (м. Івано-Франківськ);

4. Хорошевський геріатричний пансіонат (с. Хорошеве, Харківська обл.);

5. Чернігівський геріатричний пансіонат (м. Чернігів);

6. Вінницький будинок-інтернат геріатричного профілю (м. Вінниця);

7. Стаціонарне геріатричне відділення Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів (м. Феодосія);

8. Голопристанський геріатричний пансіонат для ветеранів війни (м. Гола Пристань, Херсонська обл.);

9. Геріатричний будинок «Милосердя» ім. Пантелеймона цілителя (м. Одеса);

10. Одеський обласний госпіталь інвалідів війни (м. Одеса);

11. Бородянський будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів (смт Бородянка, Київська обл.).

Інформаційна довідка:

*Геріатричні центри – соціально-оздоровчі заклади для стаціонарного проживання самотніх людей похилого віку, в яких створюються необхідні медичні умови для лікування та профілактики різних захворювань у людей похилого віку та інвалідів.