Завтра Президент планує відвідати зимовий дитячий табір у Ворохті
- Автор
- Дата публикации
![Завтра Президент планує відвідати зимовий дитячий табір у Ворохті](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/3/4b/1b326d95-7eb64e1ccb562026df13cc21358d54b3.jpg?v=7158_1)
Завтра Президент планує відвідати зимовий дитячий табір у селищі Ворохті на Івано-Франківщині. Тут відпочивають діти-сироти з усіх регіонів України.
Як повідомила прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Віктор Ющенко у Святвечір має намір поспілкуватися з дітьми, вручити їм книги та інші необхідні речі, ознайомитися з умовами їхнього відпочинку. У зимовому дитячому таборі у Ворохті вже традиційно на Різдвяні свята відпочивають діти-сироти з усіх областей країни. Для проживання і дозвілля дітей тут створені гарні умови. Крім вихователів з навчальних закладів, дітьми опікуються й 15 волонтерів з Канади - переважно це молоді люди з української діаспори.