На Різдвяні свята до Львова на вертепи та колядування завітають діти з Запоріжжя та Одеси
- Автор
- Дата публикации
![На Різдвяні свята до Львова на вертепи та колядування завітають діти з Запоріжжя та Одеси](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/9/bd/6f2869aa-38df5fb2feafa154eb316bf48d42bbd9.jpg?v=7158_1)
На Різдвяні свята до стародавнього українського міста Львова завітають діти з кількох сіл Запорізької та Одеської областей.
Вже є домовленість з директорами львівських шкіл-інтернатів, які організують відпочинок гостей.
Мета перебування дітей зі сходу та півдня нашої країни в Прикарпатті - ознайомлення з місцевими традиціями, участь у вертепах та колядуванні, спілкування з однолітками. До речі, цього літа маленькі львів`яни побували в екологічних таборах на Поділлі, Київщині, Запоріжжі, Черкащині, де під час екскурсій не тільки збирали ягоди і фрукти, а й, зокрема, прибирали сміття в лісі та на берегах річок.