У маленьких киян з’явиться власний путівник

У маленьких киян з’явиться власний путівник

За ініціативи Київського міського голови Леоніда Черновецького до кінця 2007 року юні мешканці столиці зможуть ознайомитися з екологічним путівником дошколярика "Природа рідного міста".

"Цього року Управління охорони навколишнього природного середовища Києва вперше звернулося до проблем дошкільного екологічного виховання. Так з’явилася ідея створити екологічний путівник дошколярика, який має назву "Природа рідного міста". Над створенням цього видання працюють найкращі фахівці дошкільної освіти, художники, поети. Путівник складатиметься з розділів про всі пори року з правилами безпеки життєдіяльності в кожен період; особливості української народної метеорології; спостереження за природними явищами, тваринами та рослинами; про зміну погоди у приказках, віршах тощо", – повідомив перший заступник голови КМДА Денис Басс.

До створення путівника залучили фахівців Київського міського педагогічного університету ім. Б. Д. Грінченка та Інституту проблем виховання АПН України.

Путівник дошколярика побачить світ вже цього року. Його безкоштовно зможуть отримати усі шкільні бібліотеки міста. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КМДА.