Початок роботи реабілітаційної програми для дітей з особливими потребами

Початок роботи реабілітаційної програми для дітей з особливими потребами

Громадська організація «Клуб фігурного катання «Столиця»» сповіщає Вас про початок роботи реабілітаційної програми для дітей з особливими потребами.

Ми співпрацюємо в напрямку реабілітаційного катання на ковзанах з багатьма організаціями, що займаються проблемами особливих дітей. Зокрема, у нас займаються діти з діагнозом ДЦП, синдромом Дауна, аутизмом, розумовою відсталістю.

Пріоритетом нашої реабілітаційної програми є розвиток координації рухів дитини, впевненості та віри у власні можливості і, найголовніше, ми вчимо дітей отримувати радість та задоволення від власної роботи.

Ми пропонуємо індивідуальні заняття з тренером для кожної дитини до того моменту, поки вихованець не буде самостійно стояти на ковзанах. Після початкового навчання відбувається об’єднання дітей у групи здоров”я. В таких группах, як правило, займаються діти з різними діагнозами. Батьки під час занять можуть знаходитись поряд з дитиною в залежності від власних сил – чи то на ковзанах, чи то в спеціальному взутті (бахілах).

На ковзанці постійно провадяться дитячі свята, ігри, конкурси.

Заняття триває 45 хвилин. Час занять обирають батьки - будні дні з 11.00 до 14 години. Ковзани дітям та їх батькам видаються безкоштовно. Також передбачено, що брати-сестри дітей з особливими потребами також можуть відвідувати заняття разом з вихованцями без зміни абонементної плати.

Абонементна плата є індивідуальною, що залежить від кількості занять вихованця та його успіхів у навчанні. Перше заняття цілком безкоштовне.

Вихованцям треба мати довідку терапевта з дозволом для занять фігурним катанням.

Ми чекаємо на Вас за адресою: вул.. Академіка Вернадського, 32а. Ковзанка «Столиця»

тел. для довідок 229 88 02, 8 067 409 86 68 (адміністратори)

8 067 538 94 75 (методист Сноз Марина Михайлівна)