У Києві прибрали всі гральні автомати біля шкіл і дитсадків

У Києві прибрали всі гральні автомати біля шкіл і дитсадків

За дорученням Київського міського голови Леоніда Чернівецького, у столиці України здійснюється постійний контроль за гральним бізнесом, повідомляє прес-служба Київської держадміністрації.

"Сьогодні проведено 796 перевірок, за результатами яких складено 104 протоколи про адміністративні порушення, опломбовано 441 гральний автомат, демонтовано 231 автомат", - повідомив перший заступник мера Києва Денис Басс.

Перевірки в районах здійснюються при участі спеціальних робочих груп, до складу яких входять представники районних управлінь МВС України, районних податкових адміністрацій, районних управлінь МНС, управлінь районних державних адміністрацій та інших районних служб.

Нагадаємо, що за дорученням Київського голови, у столиці прибрали всі ігрові автомати, незаконно встановлені біля міських шкіл, дитсадків, поліклінік, аптек, житлових будинків. У цей час розробляється проект винесення гральних установ за межі центральних районів столиці. У майбутньому міська влада буде розглядати варіант винесення всіх закладів грального бізнесу за межі Києва.