При Львівському центрі Джерело розпочала працювати школа для неповносправних дітей

При Львівському центрі Джерело розпочала працювати школа для неповносправних дітей

З 3 вересня при Львівському навчально-реабілітаційному центрі "Джерело" почала працювати школа для неповносправних дітей. Загалом у "Джерелі" навчається 70 дітей: 33 у школі (2 класи) та 37 в садочку (4 дошкільні групи)", - про це під час прес-конференції "Право неповносправної дитини на освіту та його реалізація" розповіла керівник освітнього відділу навчально-реабілітаційного центру "Джерело" Наталія Тодчук.

За словами Наталії Тодчук, Львівське обласне управління освіти виділило на школу 254 тис. грн. "Також центр "Джерело" виграв від творчого центру "Каунтерпарт" грант - 12 тис євро на реабілітаційний супровід неповносправних дітей, - повідомила Наталія Тодчук.

"Для неповносправної дитини потрібні особливі умови: спеціалізовані туалети, ліфт, яких нема у звичайних школах. До прикладу, навіть, школа №82, де навчається 11 неповносправних дітей, немає потрібних умов для навчання таких школярів. Саме тому в навчально-реабілітаційному центрі "Джерело" створено школу, яка має відповідні умови. Також важливо те, що неповносправні діти мають змогу спілкувати із собі подібними та пристосовуватися до суспільних умов життя", - зазначив керівник проекту Андрій Луговськой.

Як наголосив директор школи-садочку "Джерело" Мирослав Николаєв, мета школи - не лікувати неповносправних дітей, а розпізнати потенціал дитини та підбирати відповідну програму.