Катерина Ющенко відвідає Херсонську обласну дитячу лікарню
- Автор
- Дата публикации
![Катерина Ющенко відвідає Херсонську обласну дитячу лікарню](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/d/07/d53db669-472df7b69284e84e0e9f9d7737cb907d.jpg?v=7157_1)
Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина ЮЩЕНКО сьогодні має відвідати Херсонську обласну дитячу лікарню.
Планується, що у заході також братимуть участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Борис СІЛЕНКОВ, начальник обласного Управління охорони здоров’я Михайло БРАГАР, а також радник голови Наглядової ради фонду «Україна 3000» Андрій МИРОШНІЧЕНКО та директор програми «Від лікарні до лікарні» Віра ПАВЛЮК.
Планується, що К.ЮЩЕНКО відвідає лікарню, поспілкувалася з маленькими пацієнтами, їхніми батьками та працівниками лікарні.
За неофіційними даними, К.ЮЩЕНКО вручить лікарні 2 інкубатори для новонароджених для відділення неонатології та іграшки, загальною вартістю понад 100 тис. грн.
Також передбачається, що К.ЮЩЕНКО ознайомиться з роботою Цюрупинського дитячого будинку-інтернату. Цьому закладу дружина Президента має вручити книжки, іграшки та засоби особистої гігієни на суму 15 тис. грн.