У Севастополі 1 вересня 22 тисячі учнів 5-9 класів отримають „Щоденник севастопольського школяра”
- Автор
- Дата публикации
![У Севастополі 1 вересня 22 тисячі учнів 5-9 класів отримають „Щоденник севастопольського школяра”](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/4/03/97d00296-6b3640efb3a6812c9ad51417e8966034.jpg?v=7157_1)
На палітурці щоденника буде зображено символ міста - пам’ятник затопленим кораблям, а в середині - карта, герб і гімн Севастополя; крім того, на кожній сторінці зверху, поруч з датою розміщуватиметься інформацію про історичну подію, що мала місце у місті саме в цей день.
Ініціатива випуску такого щоденника належить громадській організації „Севастопольський центр розвитку туризму”, очолюваній депутатом міської ради Оленою БАЖЕНОВОЮ.