В Криму починають боротися з фотографами-животноводами
- Автор
- Дата публикации
![В Криму починають боротися з фотографами-животноводами](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/d/02/153b8bb0-c0c9b8ec19e7a683ea0c39e48d0db02d.jpg?v=7157_1)
Київська міська влада майже досягла повного припинення протизаконної та антигуманної діяльності - комерційного фотографування з використанням диких тварин на вулицях міста (згідно розпорядженню Л.Чернівецького від 07.06.2007). З пропозицією прийняти розпорядження, подібне до київського, Київський еколого-культурний центр звернувся до 15 міських адміністрацій Криму.
Поки що на наше звернення відреагував лише міський голова Алупки (АР Крим) А.В.Харитонов, видавший розпорядження №21 від 09.07.2007 "Щодо заходів стосовно утримання диких тварин у м.Алупка". Цим документом забороняється використання диких тварин для надання комерційних послуг населенню без наявності на те дозволу компетентного органу (Мінприроди та ветеринарна служба), а алупкинська міліція в купі з торгівельним відділом Алупкинського міськвиконкому зобов'язується складати протоколи на порушників по ст. 155 Адміністративного Кодексу України.
Довідки за телефонами: 8-067-715-27-90