У Києві відкрився центр дитини

У Києві відкрився центр дитини

Майбутні батьки тут зможуть отримати всю інформацію про всиновлення дитини, проконсультуватися з психологом, а також підібрати малюка.

На сьогодні без батьків у Києві живуть майже три тисячі дітей. Тоді як дедалі більше українських сімей хочуть всиновити дитину. За статистикою, на одного малюка припадає двадцять родин. За останні півроку понад сто подружніх пар звернулися до столичного управління у справах сім'ї та молоді з проханням посприяти у всиновленні малюка. Вони стверджують - надто складно зібрати всі необхідні документи. Водночас фахівці наголошують і на іншій проблемі - підготовці до створення родини, як батьків, так і, власне, дитини.

Микола Кулеба, керівник Київської міської служби у справах неповнолітніх: "Я знаю, що є дуже багато родин, які мріють, або ж замислюються над цим, але не роблять ніяких кроків та я вам раджу звернутися до спеціаліста, просто до фахівця центру і поспілкуватися. Можливо, є якісь страхи. Можливло, є якась невпеевненість, можливо, є якась недооцінка своїх власних можливостей, але ви втрачаєте шанс, щоб бути щасливою родиною."