Як зарадити дитячій безпритульності відтепер вирішуватиме спеціальна комісія при КМДА
- Автор
- Дата публикации
![Як зарадити дитячій безпритульності відтепер вирішуватиме спеціальна комісія при КМДА](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/0/46/cb764fbd-785ce8aebca051fbeaf6aafc452a6460.jpg?v=7156_1)
Очолив її заступник мера Віталій Журавський. Фахівці соціальних служб спільно розроблятимуть нову концепцію роботи із неблагополучними сім'ями та з тими, хто хоче оформити опікунство над дітьми-сиротами. Першим кроком новoї програми стане відкриття Міського центру дитини. Зі слів чиновників, це буде унікальна, як для України, установа. У ній готуватимуть фахівців для роботи з названими батьками. Центр відкриють вже наступного тижня на Троєщині та згодом перевезуть на Лук'янівку.