Учні старших класів шкіл Києва повинні проходити обов`язкову перевірку на Віл-інфекцію і СНІД
- Автор
- Дата публикации
![Учні старших класів шкіл Києва повинні проходити обов`язкову перевірку на Віл-інфекцію і СНІД](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/3/12/e040937f-070daa086f75624f5d84178be92cc123.jpg?v=7156_1)
Учні старших класів шкіл Києва повинні проходити обов`язкову перевірку на Віл-інфекцію і СНІД. Про це сьогодні на нараді в мерії заявила заступник глави міськдержадміністрації Ірена КІЛЬЧИЦЬКА.
Згідно з офіційною статистикою, зараз в Києві нараховується більше 4600 ВІЛ-інфікованих молодих людей, а в спеціалізованих центрах знаходяться на спостереженні 425 дітей, із цієї кількості діагноз підтверджений у 122 дітей. 13 з них навчаються в загальноосвітніх школах, 39 ходять в дитячий садок, ще 60 знаходяться в центрах спеціалізованої допомоги для ВІЛ-інфікованих.