Багатодітні родини отримують від міської влади по 40 грн. допомоги на кожну дитину

Багатодітні родини отримують від міської влади по 40 грн. допомоги на кожну дитину

Цього року за рахунок міської комплексної програми «Турбота» щомісячно виділяється матеріальна допомога в розмірі 40 грн. на кожну неповнолітню дитину в сім’ях, де виховується чотири і більше неповнолітніх дітей. А таких родин у Києві – 201. З початку 2007 року багатодітним київським сім’ям надано допомогу на 53 тис. 513 грн., причому заборгованості з виплати цієї допомоги немає, повідомляє прес-служба КМДА.

Крім того, органи соціального захисту виплачують допомогу тим родинам, середньомісячний сукупний дохід яких за попередні 6 місяців перед зверненням не перевищує рівень забезпечення прожиткового мінімуму. На обліку в територіальних центрах соціального обслуговування пенсіонерів перебуває 1529 багатодітних родин, в яких 5254 хлопчиків і дівчаток. Причому в 93-ох з цих сімей по п’ятеро дітей, а в 72-ох – ще більше.

Крім матеріальної допомоги, столична влада забезпечує багатодітних: продовольчими наборами, промисловими товарами, безкоштовним харчуванням, гуманітарною допомогою у вигляді одягу та взуття, послугами перукаря, ремонтом взуття, пранням білизни, оздоровленням у Німеччині, новорічними подарунками, квитками до музеїв і на різноманітні концерти.