В Києві відкрили Центр захисту безпритульних дітей

В Києві відкрили Центр захисту безпритульних дітей

31 травня 2007 року, Віце-прем’єр-міністр України Дмитро Табачник взяв участь в урочистій церемонії з нагоди завершення реконструкції першої будівлі експериментального Центру захисту безпритульних дітей у місті Києві “Наші діти” у Дніпровському районі столиці.

В урочистостях взяли участь засновниця та голова Німецько-Польсько-Українського товариства Барбара-Марія Монхайм, Посли Королівства Швеції, Республіки Польща, США, Федеративної Республіки Німеччини та інші почесні гості.

“Останнім часом в державі вдалося переломити негативні тенденції та зупинити зростання кількості безпритульних та бездоглядних дітей і ми сьогодні вдячні всім, хто причетний до цієї справи, як державним, так і недержавним організаціям”, - зазначив у своєму виступі Дмитро Табачник.

«Уряд Віктора Януковича визнає значення неурядових організацій в реалізації державної політики в галузі дитинства, їх ініціативи та роль у залученні додаткових інвестицій. Ми прагнутимемо у подальшому не тільки підтримувати неурядові організації, але й підвищувати ефективність використання програм технічної допомоги”, - наголосив Віце-прем’єр-міністр. Довідково: Її Величність Королева Швеції Сильвія є засновницею Всесвітнього фонду дитинства і спонсором “Німецько-Польсько-Українського Товариства”. 8 вересня 2006 р. під час свого візиту до України Її Величність побувала на території будівництва Центру “Наші діти”.