15 лауреатів фестивалю творчості для дітей нагороджені путівками в Артек

15 лауреатів фестивалю творчості для дітей нагороджені путівками в Артек

Головним управлінням у справах молоді та спорту Івано-Франківської ОДА спільно з Обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено VIII обласний фестиваль творчості для дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повір у себе".

Метою такого заходу було виявлення творчих надбань молодих людей з функціональними обмеженнями, а також розширення можливостей самовизначення та самореалізації, інтелектуального та творчого розвитку. Серед завдань фестивалю організатори вказували, зокрема, такі: привернення уваги громадськості до проблем молоді з функціональними обмеженнями, подолання ізольованості дітей та молоді даної категорії, сприяння їх творчому зростанню та розвитку національного мистецтва.

Фестиваль проводився в таких номінаціях: літературна творчість, образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, декламаційне мистецтво, музичне мистецтво.

У фестивалі "Повір у себе" взяли участь 120 учасників, 15 лауреатів нагороджені путівками в Міжнародний Дитячий Центр "Артек".