Верховна Рада не допустить ухвалення законів, що ущемляють права вагітних жінок

Верховна Рада не допустить ухвалення законів, що ущемляють права вагітних жінок

Перший віце-спікер парламенту Адам Мартинюк заявив, що Верховна Рада не допустить ухвалення законів, що ущемляють права вагітних жінок. Про це він сказав під час ранкового засідання парламенту, коментуючи ініціативу міністра праці і соціальної політики, передає кореспондент «proUA».

«… Шановні дорогі жінки, народжуйте дітей і не переживайте, тому що не міністри змінюють закони, а приймаються Верховною Радою. А парламент подібних змін не допустить. Не допустить!», - завірив Мартинюк.

Нагадаємо, міністр праці і соціального захисту Михайло Папієв пропонував передбачити в Трудовому кодексі норму, згідно з якою працедавець матиме право звільнити з роботи вагітну жінку за порушення трудового законодавства.

Лідер «Наший України» Вячеслав Кириленко, коментуючи пропозицію Папієва, назвав таку ініціативу неприпустимою в демократичній державі.

Папієв разом з тим заявив, що він ніколи не пропонував звільняти вагітних . Навпаки, разом з народним депутатом Василем Харою Мінпраці внесло зміни в проект Трудового кодексу, відповідно до якого вагітних жінок ні за яких обставин не можна буде звільнити з роботи.

Папієв висунув звинувачення журналістам в спотворенні його висловлювань.

Проект Трудового кодексу, за даними міністра праці і соцполітики, розглядатиметься в Раді в другому читанні в кінці літа.

//ua.proua.com/news