У столичних школах запроваджують курс християнської етики
- Автор
- Дата публикации
![У столичних школах запроваджують курс християнської етики](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/3/39/079f5e95-11e3e5412ce16ca3d71d8cfde9882393.jpg?v=7156_1)
"Дорога милосердя" – таку назву матиме нова частина курсу "Християнської етики" у столичних школах. Підручники вже готові до друку, чиновники від освіти вітають одне одного із вдалим почином.
Експеримент із запровадженням "Християнської етики" для перших класів вдався, - запевняє заступник мера Віталій Журавський. Усі сто шість шкіл, які торік взяли участь у ньому, зголосилися на продовження курсу і в другому, третьому та четвертому класах. За даними чиновника, з'явилися нові охочі приєднатися до викладання цієї дисципліни. Їхня кількість уже зросла на п'ятнадцять-двадцять відсотків. І це не межа: в управлінні освіти продовжують приймати заявки від решти шкіл, що хочуть долучитися до викладання "Християнської етики" наступного року.
Віталій Журавський: "Експеримент вдався. Кількість шкіл по Києву зросла на десять відсотків- нові школи, які бажають брати участь у цьому процесі. я думаю, що ми доживемо до того часу, коли по всій Україні цей предмет буде читатися".