Літо дітям - 2007

Літо дітям - 2007

В літній час злочинність серед молоді зростає на 67%, тобто кожна третя дитина стає учасником або жертвою злочину. Фундація імені князів-благодійників Острозьких, недержавна неприбуткова організація, співпрацює з молодіжними громадськими організаціями щодо підготовки та проведення кваліфікованих літніх наметових таборів.

Фундація імені князів-благодійників Острозьких звертається з пропозицією підтримати традиційний проект «Літо – дітям», метою якого є:

Протягом літнього періоду (липень-серпень) 2007 року провести літні наметові табори для дітей з малозабезпечених сімей, дітей сиріт, які знаходяться під опікою опікунів за сприянням молодіжних громадських організацій.

В умовах проекту буде оголошено конкурс на проведення літніх наметових таборів серед молодіжних громадських організацій на отримання фінансування.

Проект супроводжуватиметься інформаційною кампанією, котрою є: публікація рекламних блоків та роликів у ЗМІ, листи до потенційних та діючих ділових партнерів, публічні події проекту (прес-конференції, прес-тури).

Вартість проекту складає 25 000 грн. В літніх наметових таборах близько 70 дітей з малозабезпечених сімей, а також діти-сироти, які знаходяться під опікою опікунів матимуть змогу оздоровитися та провести гарно організоване дозвілля. При цьому вони познайомляться з діяльністю міських молодіжних громадських організацій, які будуть проводити табори, та можливість стати членами цих організацій.

До 2006 року Фундацією ім. князів-благодійників Острозьких проведено 22 наметові літні оздоровчо-виховні табори, в яких взяло участь понад 500 дітей за сприянням інших молодіжних організацій, що мають досвідчених кваліфікованих вихователів, що здатні реалізувати даний проект. Тому залучаючи до співпраці інші молодіжні громадські організації можна охопити значну кількість дітей та провести професійно організоване дозвілля для молоді.