Днями обласну дитячу лікарню Ужгороду відвідали благодійники відомої організації С.А.Р.А

Днями обласну дитячу лікарню Ужгороду відвідали благодійники відомої організації С.А.Р.А

Цього разу доброчинці не тільки привезли гуманітарну допомогу у вигляді дорогих операційних інструментів, але й проводили консультативний прийом в Мукачівській ОДЛ.

Кращий фахівець Європи з питань лікування вродженої патології губи, твердого та м’якого піднебіння доцент кафедри дитячої хірургії Пейчського Університету Атілла Ваштян разом з колегами відбирав дітей з вадами для оперативної корекції. Тільки в 2004 р. в Закарпатській області народилось 22 малюків з вродженою згаданою патологією. Загалом же по області таких дітлахів близько 150. В Україні операції такого профілю проводяться тільки в Києві. Для освоєння оперативної методики лікування цих вад благодійна організація С.А.Р.А. під керівництвом пастора Стефана Сіладі організувала і профінансувала навчання наших медиків в Угорщині. Невдовзі такі операції робитимуть в Мукачівській ОКЛ. Окрім надання гуманітарної допомоги та навчання лікарів С.А.Р.А. займається відправкою за кордон дітей з найбільш важко виліковними вадами. Серед напрямків в яких працюють благодійники - надання меддопомоги дітям з патологією опорно-рухової системи. Вже чотирьом дітям в США було проведено складну операцію на хребті , повне фінансування якої взяла на себе благодійна організація. До слова, сама назва організації перекладається з англійської як „поділись багатством Америки”.

Щодо допомоги дитячій обллікарні, то за кошти організації С.А.Р.А. облаштована іграшкова кімната в травматологічному відділенні, закуплено обладнання для кімнати реабілітації, плитка для ремонту молочної кухні, пральні машини, шовний і перев’язочний матеріал і багато іншого.

//uzhgorod.net.ua