Дітей в Україні продають за одну гривню

Дітей в Україні продають за одну гривню

За непослух саджають на розпечену плитку, і продають за одну гривню дітей їхні рідні батьки. Але малеча набагато добріша і мудріша за дорослих: попри усе - вони мріють повернутися додому.

Пєтухова Світлана Василівна, не маючи грошей на спиртні напої, продала свою дитину Саботіну Анастасію Григорівну за одну гривню своїй знайомій алкоголічці, яка забрала її в село Бронниця і там з нею мешкала, поки працівниками кримінальної міліції не була вилучена і доставлена до нас. Одна гривня - саме стільки коштує ця дитина. Її рідна мати планувала продати циганам, але не знайшла їх. Тоді продала односельчанці. Вторгованих за доньку грошей вистачило на чарку горілки. Жінка, яка купила дитину, більше заплатити все одно не змогла б. Вона теж пиячить. А дитину, запевняють сусіди, придбала собі, щоб жебракувати. Для Насті це вже не новина. Сусідів ця історія обурила і вони заходилися рятувати Настю. Разом із сільським головою викликали міліцію. Дитину терміново забрали від горе-комерсантів і поселили у центрі соціально-психологічної реабілітації. Тут дівчинка під наглядом лікарів та психологів пробуде, поки чиновники не визначать статус її матері. Цілком можливо, що матір, якщо вона не змінить спосіб життя, батьківських прав позбавлять. Тата немає, отже, Настя потрапить до дитячого будинку. У центрі кожна дитина з двадцяти п'яти, які нині тут живуть, вдосталь сьорбнула лиха. Майже всі батьки - алкоголіки. Дітей били, не годували, знущались фізично, змушували жебракувати. Якось сюди потрапив хлопчик, якого за непослух тато садив на розжарену плиту. Утім, образи швидко забуваються і діти мріють повернутись бодай у нещасливу, але рідну сім’ю. Бо іншого у житті не бачили.

У Центрі реабілітації діти довго не затримуються. Поки визначається їхній статус як сиріт, їх тут відмивають, лікують, привчають доглядати за собою та вчать віршів. Це перший Настин виступ.

//1plus1.tv/tsn_news