Подарувати Життя на Новий рік!

Подарувати Життя на Новий рік!

Під час Новорічних та Різдвяних Свят кількість Донорів в Україні знижується до критичного рівня! Донорська кров, якої в медичних закладах країни не вистачає постійно – у передноворічні дні майже зовсім зникає … не залишаючи Надії …

Наближаються казкові Новорічні Свята! Свята Надії та Любові, сповнені чарівного передчуття Дива, блиску ялинкових прикрас та щасливих посмішок рідних та друзів!

Рік, що минає, запам’ятався нам яскравими подіями та благородними вчинками, добрими справами та радісними хвилинами… В передсвяткові дні кожен з нас всім серцем прагне зробити цей Світ ще більш досконалим, поспішає приготувати новорічні подарунки і, в глибині душі, сам очікує на появу казкового Діда Мороза!

Саме в ці дні тисячі діточок в нашій країні, затамувавши подих, просять Чарівника – Мороза лише про один – єдиний, але безцінний подарунок … вони мріють отримати у Новому році Надію на Життя!

… Бо, через страшну хворобу, їх маленьке Життя сьогодні цілковито залежить від доброї волі Донорів, які чомусь ніяк не приходять …

Напевно, майбутні Донори просто не знають, що сьогодні на них чекають навіть більше, ніж на казкового Діда Мороза! Чекають хворі дітки та їх рідні, чекають новонароджені немовлята та їх матусі, чекають ті, хто потрапив в тяжку аварію, отримав травми, опіки або невтішний діагноз… Щоб допомогти їм - не потрібні гроші, час, зусилля – варто лише мати щире серце і подарувати частку свого власного їства – свою кров!

Саме Ваша кров може врятувати Життя дитині, яка цього потребує! Саме Ви, ставши Донором, здатні створити справжнє Новорічне Диво! Щотижня, внаслідок онкологічних захворювань, в Україні вмирає близько 10 дітей. 6 з 10 можуть бути врятовані завдяки вчасному використанню ліків, виготовленних з компонентів людської крові. Цим дітям потрібна твоя домога! Їх може врятувати твоя кров!

ВІЗЬМИ ЗА ПРАВИЛО ЗДАВАТИ КРОВ НЕ РІДШЕ ОДНОГО РАЗУ НА РІК!

//www.shine.org.ua/