Київ вже готується до літнього відпочинку дітей у 2007 році

Київ вже готується до літнього відпочинку дітей у 2007 році

Рішенням Колегії КМДА доручено при формуванні бюджету міста на 2007 рік передбачити збільшення видатків на дитячий відпочинок

Рішенням Колегії КМДА доручено при формуванні бюджету міста на 2007 рік передбачити збільшення видатків на дитячий відпочинок влітку наступного року. Також буде проведений тендер на закупівлю послуг з оздоровлення хлопчиків і дівчаток. Окрім цього, подбають про те, щоб відповідних закладах вистачало досвідчених педагогів. Для цього буде організовано школу вихователів. У ній також готуватимуть фахівців для роботи із «складними» дітьми. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

За інформацією заступника голови КМДА Дениса Басса, у Києві також створять єдину базу дітлахів, які оздоровилися і які ще потребують оздоровлення. Це надасть змогу чітко прослідкувати за тим, щоб абсолютно всі діти мали можливість відпочити влітку та покращити здоров’я.

У 2006 році в санаторіях та оздоровницях відпочило 154 168 дітей столиці. На їхній відпочинок з міського та районних бюджетів було виділено 40 млн. 217 тис. грн.