Доброчинна театралізована фольклорна вистава Жниварське свято
- Автор
- Дата публикации
![Доброчинна театралізована фольклорна вистава Жниварське свято](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/2/1e/2744fd73-458a9659342ef7fd1fd6a3b4c67761e2.jpg?v=7154_1)
23 жовтня о 16:00 в приміщенні Київського академічного молодого театру (вул. Прорізна, буд.17) відбудеться доброчинна театралізована фольклорна вистава "ЖНИВАРСЬКЕ СВЯТО" у виконанні дитячого фольклорного автентичного гурту "Дай Боже!" для вихованців спеціалізованої школи-інтернату № 15 для дітей з дитячим церебральним паралічем та наслідком поліемеліту.
Маленькі глядачі матимуть унікальну нагоду побачити неймовірно гарні, співочі, по-справжньому, магічні дійства й розваги, пов'язані з великим святом закінчення Жнив. У виставі використовується музичний, поетичний та хореографічний матеріал, який збирався протягом багатьох років підчас фольклорних експедицій по всій Україні і виконується виключно гуртом "Дай Боже".
Вхід для глядачів вільний.
//www.kyiv.vosvoboda.info/dokument000808.html