У Києві відкрили шостий дитбудинок сімейного типу

У Києві відкрили шостий дитбудинок сімейного типу

У вівторок у Києві відкрили дитячий будинок сімейного типу. У семикімнатні апартаменти на Оболоні переїхала родина Юрченків.

Окрім власних чотирьох дітей - Валерій та Жанна взяли на виховання п'ятьох прийомних дітлахів. І мріють подарувати родинний затишок іще трьом малюкам.

У передпокої - десять пар взуття. Візочок маленької Юлі. Власний. Дотепер у дівчинки був державний. Та й сама вона досі жила у дитбудинку. Зараз у Юлі - родина, як і в чотирьох її братиків і сестричок. Усіх їх узяли на виховання Жанна та Валерій Юрченки, у яких ще четверо власних дітей. Помешкання - семикімнатну квартиру на Оболоні, а також гроші на її облаштування - виділила районна влада. А от доводив квартиру до ладу разом із дітьми голова родини Валерій Юрченко.

У Києві це вже шостий будинок сімейного типу. Усі їх відкрили цього року. В Оболонському районі це вже другий будинок - але не останній. Привітати нову родину прийшов і заступник мера Віталій Журавський. Він стверджує, що таких родин бракує, а так званого банку батьків - немає взагалі.