Шестиденний автопробіг по дитячих будинках завершено

Шестиденний автопробіг по дитячих будинках завершено

На прес-конференції учасники зазначили, що їм дуже допомогли співробітники ДАІ та МВС, які супроводжували колону автопробігу. Також вони згадали спонсорів, що піклуються про долі дітей, як безпритульних, так і тяжко хворих.

Учасники акції поділилися з журналістами своїми переживаннями від побаченого під час автопробігу. У багатьох з них під час відвідування притулків виникало питання: "Чому діти тікають з дитячих будинків?!". Керівники і вихователі відповідали майже однаково: "Вони йдуть до своїх батьків! Діти потребують тепла!".

Мета автопробігу також полягала у тому, щоб знайти контакти у спілкуванні з дітьми: учасники проекту дарували їм подарунки, гралися з ними - намагалися подарувати хоч трохи тепла, бо його так не вистачає таким дітям. Як сказала учасниця проекту Наталя Колокольцева: “Для того, щоб дітям допомогти, не обов’язково бути багатою людиною. Лише за допомогою ЗМІ та звичайних людей ми можемо вирішити цю проблему. Це - наша проблема і наші діти! Саме тому ми і створили наш інтернет-проект "Дитина. Родіна. Турбота".