У Святошинському районі відбулась акція Віра, Надія, Любов
- Автор
- Дата публикации
![У Святошинському районі відбулась акція Віра, Надія, Любов](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/4/fb/44bf0159-a0c5a93ce0209087d563b92c7d4bffb4.jpg?v=7154_1)
Під такою назвою у приміщенні ЦК "Святошин" відбувся літературно-музичний вечір для багатодітних святошинських родин.
Захід організували працівники Святошинського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) на чолі з Іриною Крижанівською за підтримки голови Святошинського району Володимира Мазепи.
До участі в події запросили сім'ї, у яких виховуються діти з функціональними обмеженнями, діти-сироти, а також багатодітні родини. На гостей чекала святкова концертна програма за участю дитячих самодіяльних колективів та переможців молодіжного конкурсу "Зірки твої, Святошинський район".
На згадку про свято діти отримали в подарунок м'які іграшки.