Столична влада видала вчителям 12 ордерів на нові квартири

Столична влада видала вчителям 12 ордерів на нові квартири

Київські освітяни відзначали своє професійне свято – День вчителя.

За інформацією заступника голови КМДА Дениса Басса, у Києві нині працює 32 тисячі педагогів. «На квартирному обліку їх перебуває близько тисячі і завдання столичної влади – максимально скоротити цю чергу. На знак такого наміру під час святкування Дня вчителя на головній сцені нашої країни 12 київським педагогам було вручено ордери на безкоштовні квартири. А до кінця цього року вчителі міста отримають 2 тисячі квадратних метрів житла», - сказав він. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Денис Басс також розповів, що цього навчального року столична влада ввела у дію п‘ять сучасних шкіл. За його словами, вперше за останні десятиліття київські педагогічні колективи розпочали новий рік без вакансій.

“Міська влада поважає працю вчителя і постійно пам‘ятає, що саме педагоги потребують найбільшої уваги. Ми знаємо, що у минулому – за період з 1997 по 2002 рік – накопичився борг за несплачені пільги, які мають учителі за статтею 57 Закону України «Про освіту». Він сягнув 113 мільйонів гривень. А тепер, стараннями столичної влади, вдалося його скоротити до 71 мільйона. Київський міський голова Леонід Черновецький поставив перед нами завдання ліквідувати цей борг за два роки. А це означає, що всі педагоги, у тому числі ті, хто уже встиг піти на пенсію, які з 1997 по 2002 рік не одержали грошей за вислугу років, а також щорічної матеріальної допомоги на оздоровлення, все це нарешті отримають», - додав він.